Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition, signerad Lena Cronqvist, 21/25, etsning, ca 17x19,5 cm

730893

2020-01-31