Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, midre variant av m/1893, svart stålbalja, längd 100 cm

Slitage, balja med bucklor

730895

2020-01-31