Sven X.et Erixson oljemålning

Sven X.et Erixson oljemålning
Sven X.et Erixson oljemålning
Sven X.et Erixson oljemålning
Sven X.et Erixson oljemålning
Sven X.et Erixson oljemålning
Sven X.et Erixson oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Landskapsvy, signerad Sven Erixon, olja på duk, ca 38x46 cm

730901

2020-01-31