Erik Frost permissionskniv

Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv
Erik Frost permissionskniv

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ERIK FROST, permissionskniv med balja samt originalkartong, delvis förgylld, L tot ca 29 cm

Kuntoraportti

Skador: Slitage

730919

Päivämäärä:

2020-01-31