Erik Frost permissionskniv
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERIK FROST, permissionskniv med balja samt originalkartong, delvis förgylld, L tot ca 29 cm
Kuntoraportti
Skador: Slitage
730919
Päivämäärä:
2020-01-31