Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JAN W. MORTHENSON (född 1940): Haut, signerad och daterad Jan W. Morthenson VIII / -87 på baksidan, akryl och pastellpenna på duk, ca 55x46 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre tryckmärke
730924
2020-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner