Jan Morthenson

Jan Morthenson
Jan Morthenson
Jan Morthenson
Jan Morthenson

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JAN W. MORTHENSON (född 1940): Haut, signerad och daterad Jan W. Morthenson VIII / -87 på baksidan, akryl och pastellpenna på duk, ca 55x46 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre tryckmärke

730924

2020-01-31