Max Papart färgcarborundum
Closed
2020-01-31
730931
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 60/125, färgcarborundum, 32x46 cm