Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig -45, olja på pannå, 39x57 cm
Zustandsbeschreibung
730942
2020-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner