Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA LARSON (född 1931): skulptur föreställande sittande kvinna, vstengodslera, signerad signerad Lisa Larson samt Gustavsberg, höjd ca 26 cm
Smärre slitage
730944
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här