Kandelabrar ljusstakar Ystad Metall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YSTAD METALL, kandelabrar, 2 st, ljusstakar, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing varav en delvis svartlackerad, undertill märkta, höjd ca 13-26,5 cm

Brukslitage

730950

2020-01-29