Royal Copenhagen Musselmalet 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", saladière, porslin, Danmark, 1800-talets mitt/andra hälft, snäckformat, med hänkel, höjd ca 11, längd ca 30 cm

730963

2020-02-02