Pilgrimsflaska

Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PILGRIMSFLASKA, Kina, 1800-tal, porslin, hänklar i form av salamandrar, dekor i underglasyrblått, höjd ca 16 cm

nagg

730969

2020-01-31