Giuseppe Tesa

Giuseppe Tesa
Giuseppe Tesa
Giuseppe Tesa
Giuseppe Tesa
Giuseppe Tesa
Giuseppe Tesa

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GIUSEPPE TESA, motiv från sydeuropa, olja på duk, signerad, mått ca 24x33 cm.

730973

2020-02-08