Georges Laporte akvareller

Georges Laporte akvareller
Georges Laporte akvareller
Georges Laporte akvareller
Georges Laporte akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike,1926-2000):(2) Motiv med båtar samt stilleben, akavrell samt blandteknik, signerade ca 18x23, 18x12 cm

730977

2020-02-05