Sune Skote oljemålningar

Sune Skote oljemålningar
Sune Skote oljemålningar
Sune Skote oljemålningar
Sune Skote oljemålningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE SKOTE (1909-2014): (2) Abstrakta kompositioner, olja på pannå, 51x49 cm, 52x51 cm

Nagg i kanterna, oramade

730983

2020-02-05