Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISHINK, glas och silver, Dansk Guldsmede-Håndværk, Köpenhamn, 1960/70-tal, med insats, svenska importstämplar, höjd 12,5 cm
730993
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här