Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

ISHINK, glas och silver, Dansk Guldsmede-Håndværk, Köpenhamn, 1960/70-tal, med insats, svenska importstämplar, höjd 12,5 cm

730993

2020-01-31