Bertil Vallien ´´Father of Pearl´´ vas

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN, ´´Father of Pearl´´ vas, Kosta Boda, numrerad upplaga, glas med spinnteknik i kombination med optikblåsning, innesluten koppar figur, signerad Bertil Vallien, numrerad 117/299, etikettmärkt, höjd ca 27 cm

730996

2020-02-04