Bertil Vallien skål
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL VALLIEN, ´´Father of Pearl´´ skål, Kosta Boda, numrerad upplaga, glas med spinnteknik i kombination med optikblåsning, innesluten koppar figur, signerad Bertil Vallien, daterad 2005 och numrerad 53/199, etikettmärkt, höjd ca 13.5 cm, diameter ca 19,5 cm
Smuts
730997
2020-02-05