Bertil Vallien skål

Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL VALLIEN, ´´Father of Pearl´´ skål, Kosta Boda, numrerad upplaga, glas med spinnteknik i kombination med optikblåsning, innesluten koppar figur, signerad Bertil Vallien, daterad 2005 och numrerad 53/199, etikettmärkt, höjd ca 13.5 cm, diameter ca 19,5 cm

Smuts

730997

2020-02-05