Sten Eklund etsning

Sten Eklund etsning
Sten Eklund etsning
Sten Eklund etsning
Sten Eklund etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEN EKLUND (1942-2009): "Kullahusets hemlighet 19:1" etsning, monogramsignerad i plåten, ca 11x18 cm

730999

2020-01-31