Erik Detthow

Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): landskapsmotiv, signerad Dettow, olja på pannå, 22x27 cm

731001

2020-02-08