Magnus Berg olja

Magnus Berg olja
Magnus Berg olja
Magnus Berg olja
Magnus Berg olja
Magnus Berg olja
Magnus Berg olja

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MAGNUS BERG (född 1953), "Kvällsprång", signerad m Berg, olja på duk, ca 32x53 cm

Zustandsbeschreibung

731017

2020-01-31