Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MAGNUS BERG (född 1953), "Kvällsprång", signerad m Berg, olja på duk, ca 32x53 cm
Zustandsbeschreibung
731017
2020-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner