Soffbord mahogny
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, kopplat underrede i massiv mahogny, benhylsor i mässing, bordsskivan rutfanerad i mahogny. brickmärkt "Ferdinand Lundqvist Göteborg", 1950-tal, höjd ca 52, 107,5 x 56 cm
Bruksslitage
731026
2020-01-31