Soffbord mahogny

Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, kopplat underrede i massiv mahogny, benhylsor i mässing, bordsskivan rutfanerad i mahogny. brickmärkt "Ferdinand Lundqvist Göteborg", 1950-tal, höjd ca 52, 107,5 x 56 cm

Bruksslitage

731026

2020-01-31