Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
PAUL PIHL (1908-1991):¨tillskriven, skärgårdsmotiv med två segelbåtar, signerad Pihl, olja på pannå, ca 65x71 cm
Ingår i temaauktionen Nautica
731034
2020-04-12