Paul Pihl oljemålning

Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

PAUL PIHL (1908-1991):¨tillskriven, skärgårdsmotiv med två segelbåtar, signerad Pihl, olja på pannå, ca 65x71 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

731034

2020-04-12