Montermöbel

Montermöbel
Montermöbel
Montermöbel
Montermöbel
Montermöbel
Montermöbel
Montermöbel
Montermöbel

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MONTERMÖBEL, 1900-talets slut, tvådelad, undre delen med hyllplan, hjulförsedd, fanérad i ek, höjd ca 117 samt 54x54 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

731036

2020-02-06