Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MONTERMÖBEL, 1900-talets slut, tvådelad, undre delen med hyllplan, hjulförsedd, fanérad i ek, höjd ca 117 samt 54x54 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
731036
2020-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner