Clubfåtöljer

Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJER, sk Clubfåtöljer, Chesterfield-modell, 1 par, 1900-talets första hälft, stoppade med tagel, klädda i skinn, djuphäftade, på hjul, sitshöjd ca 33 cm, total höjd ca 61

Slitage, några knappar saknas

731072

2020-02-09