Båtventil

Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

BÅTVENTIL, 1900-tal, brons samt glas, diameter ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

731074

Päivämäärä:

2020-02-02