Båtventil
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BÅTVENTIL, 1900-tal, brons samt glas, diameter ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
731074
Päivämäärä:
2020-02-02