Väggplacket

Väggplacket
Väggplacket
Väggplacket
Väggplacket
Väggplacket
Väggplacket

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPLAKETT, 1900-tal, koppar, signerad och daterad 1907, ca 36x41 cm

731088

2020-01-30