Chesterfield soffa

Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa
Chesterfield soffa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA Chesterfield, 1900-talets mitt, lösa sittplymåer, djuphäftat läder, sitthöjd ca 45, längd 210

Hål i ett armstöd, omfattande slitage

731090

2020-02-02