Peter Ilsted etsning

Peter Ilsted etsning
Peter Ilsted etsning
Peter Ilsted etsning
Peter Ilsted etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER ILSTED (Danmark 1861-1933): Kvinna vid skrivbord, signerad, färgetsning, 33x26,5

731101

2020-01-30