Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AXEL BORG (1847-1916): Drömmande kvinna, signerad Axel Borg, olja på duk, 73x62 cm

Med dedikation

731143

2020-01-31