Sängbord 2 st AB Carlström & Co Möbelfabrik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets slut, massivt trä, 1 låda vd sarg samt skåpdörr, höjd ca 65, 43x30 cm

Mindre torrsricka vid ena toppskivan, mindre slitage

731147

2020-02-02