Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets slut, massivt trä, 1 låda vd sarg samt skåpdörr, höjd ca 65, 43x30 cm
Mindre torrsricka vid ena toppskivan, mindre slitage
731147
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här