Prismor 18/1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, mestadels s.k. piggprismor samt kedjor, ej fullt genomgångna, medföljer parti med reservdelar i mässing till ljuskronar bl.a. stoppskruvar m.m
Nagg och skador kan förekomma, ej fullt genomgånget, visas på begäran
731157
2020-02-03