Allan Ebeling skulptur i brons

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLAN EBELING(1897-1975):"Smederna", skulptur, brons, signerad Ebeling samt Torshälla, Eskilstuna, höjd ca 18 cm

Obetydligt slitage

731160

2020-02-03