Snurrfåtölj Ire möbler

Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler
Snurrfåtölj Ire möbler

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJ, 2000-tal, Ire möbler, svart skinn med kromat underrede, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor

731166

2020-01-30