Bordspendyl
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XVI stil, urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad zink samt marmor, höjd ca 33 längd ca 46 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
En fot lös
731167
2020-01-31