Alexander Wilhelms olja på duk
Closed
2020-04-12
731170
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ALEXANDER WILHELMS, motiv med fartyg på stormigt hav, olja på duk, signerad samt daterad 1948, mått ca 65x42 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"