Alexander Wilhelms olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEXANDER WILHELMS, motiv med fartyg på stormigt hav, olja på duk, signerad samt daterad 1948, mått ca 65x42 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

731170

2020-04-12