Prismor
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, bestående av bl.a. pigg/stavprismor samt kedjor, medföljer parti reservdelar till ljuskronor, bl.a takkåpor, stoppskruvar i mässing m.m
Mindre Nagg och skador kan förekomma, ej fullt genomgånget, visas på begäran
731177
2020-02-03