Prismor

Prismor
Prismor
Prismor
Prismor
Prismor
Prismor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, bestående av bl.a. pigg/stavprismor samt kedjor, medföljer parti reservdelar till ljuskronor, bl.a takkåpor, stoppskruvar i mässing m.m

Mindre Nagg och skador kan förekomma, ej fullt genomgånget, visas på begäran

731177

2020-02-03