Nanna Ditzel "Trinidad"
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NANNA DITZEL, stolar, 3 st, "Trinidad" modell 3298, Fredericia Furniture, modellen formgiven 1992, märkta med etikett, benställningar i förkromat stål, formpressade sitsar i bok med genombruten dekor, sitthöjd 40/44 cm.
Bruksslitage, fläckar, fanerskador.
731183
2020-01-30