Fat Gustavsberg bl.a. Stig Lindberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 3 st, bl.a. Stig Lindberg "Karneval" samt motiv med besöksmål i Stockholm, fajans, Gustavsberg, en märkt med studiohanden, ca 15x7,5 cm.

Bruksslitage, repor, smuts

731184

2020-02-03