Klubbat för:
7 200 SEK
5 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, förgylld och delvis patinerad brons, kolonnformade på tassfötter på trepassfot, höjd inklusive medföljande skärmar ca 49 cm
Omarbetade
731186
2020-02-02