Kalenderdosa G Hendenström

Kalenderdosa G Hendenström
Kalenderdosa G Hendenström
Kalenderdosa G Hendenström
Kalenderdosa G Hendenström
Kalenderdosa G Hendenström
Kalenderdosa G Hendenström

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KALENDERDOSA, "En beständig almanach", G Hedenström, daterad 1812, mässing, mått 13x6x2 cm

Åldersrelaterat slitage, mindre bucklor

731198

2020-01-30