Edition Amour Omega Constellation Armbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, krona med Omega, urtavla sk pie pan, senare läderrem ej original, ref nr. 168025, diam ca 34 mm
Lätt slitage. God kondition. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
731201
2020-02-09