Edition Amour Omega Seamaster 120m armbandsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA SEAMASTER 120M, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med Omega, halvstel länk med viklås original, ref nr. 596.1502, serie nr. 57627446, kaliber 1424, diam ca 26 mm
Lätt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
731205
2020-02-09