Edition Amour Omega Seamaster 120m armbandsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OMEGA SEAMASTER 120M, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med Omega, halvstel länk med viklås original, ref nr. 596.1502, serie nr. 57627446, kaliber 1424, diam ca 26 mm

Zustandsbeschreibung

Lätt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

731205

2020-02-09