Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

LISA LARSON, (2) "Fiskare" och "Sköldpadda", Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, formgivningsår 1960-tal, enstaka märkning, 4-7,5 cm

Smärre slitage

731216

2020-02-03