Stellan Mörner
2020-01-31
731231
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Ljus, signerad Mörner, olja på duk, ca 20x28 cm