Stellan Mörner
2020-01-31
731232
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Stol och hus, signerad Mörner, olja på duk, ca 22x28 cm