Gustav Rudberg litografi

Gustav Rudberg litografi
Gustav Rudberg litografi

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): (2) Figurkomposition med kvinna, signerad Gustav Rudberg samt numrerad 23/210, färglitografier, ca 52x38 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerade ur ramen

731238

2020-02-08